Witaj!
Pokaż nowe posty   Pokaż dzisiejsze posty
Wybierz swój kolor
 
  • 0 głosów - 0 średnio
Opcje Odpowiedz


co jest bardzo przekonujące

25.07.2018 15:22 co jest bardzo przekonujące
viaownnet
Początkujący
**
Posts 3
Reputation: 0
P: Po zostaniu wolnym agentem w 2016 air jordan 6 roku, większość ludzi myśli, że pójdziesz do Lakers i wrócisz do swojego zespołu w rodzinnym mieście. Jesteśmy teraz w Los Angeles, ale tak się nie stało, nawet nie spotkałeś się z Lakersami. Raptory walczą o przyciągnięcie najlepszych wolnych agentów i trudno jest utrzymać ich gwiazdy. W twoim przekonaniu, dlaczego tak ważne jest odnowienie umowy z Raptorami i nie robienie tego, czego on chce?

Odp .: Od pierwszego dnia zostałem wybrany przez Raptorów, niosą taki wstyd: nikt nie chce przyjść. Super Giganci chcą grać w Kanadzie, od pierwszego dnia chcę zmienić moje poznanie i uprzedzenia wobec tego zespołu. Właśnie dlatego jestem tak pracowity i chcę zmyć ten wstyd. Udało nam się zakończyć spotkanie na wolnym rynku 30 minut przed przejściem. Tak myślałem wtedy, od mojego kontaktu z fanami można powiedzieć, że nigdy nie myślałem o innych miejscach ani o innych miejscach. Podoba mi się tutaj, tutaj jest mój drugi dom.

Pytanie: Czy w 2016 roku zostałeś air jordan 7 poproszony przez zespół o wypłatę pensji, aby pomóc zespołowi wzmocnić?

Odp .: zadałem sobie pytanie, jakiego rodzaju pomocy mogę zapewnić Nie chcę, aby zespół był w stanie się wzmocnić Nie mam maksymalnej pensji w moich oczach. Chcę zrobić wszystko, aby wszyscy się zgodzili, to znaczy poświęcić się z interesów zespołu. Zdecydowanie chciałem zostać, co mogę zrobić, aby pomóc zespołowi? Tak myślałem wtedy.

P: Czy czujesz, że Twoja ofiara w końcu air jordan 12 pomogła zespołowi dokonać postępu?

Odp .: Tak, graliśmy lepiej w drugim sezonie niż w poprzednim roku. To pozwoliło mi odkryć, gdzie możemy zrobić więcej i stworzyliśmy wiele rekordów. Od 5 lat tworzymy rekordy, co jest bardzo przekonujące.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB.