Witaj!
Pokaż nowe posty   Pokaż dzisiejsze posty
Wybierz swój kolor
 
  • 0 głosów - 0 średnio
Opcje Odpowiedz


Model 3d na telefonie z goglami cardboard - jak importować

18.06.2016 12:30 Model 3d na telefonie z goglami cardboard - jak importować
kocurel
Początkujący
**
Posts 1
Reputation: 0
Witam, jako świeżak w tematach VR, gdy wszystko jeszcze jest nowe , wow, i generalnie za każdym razem czuję jakbym leciał w kosmos po założeniu moich gogli cardboard, nie ogarniam jeszcze wszystkiego dobrze i na poziomie.
Zabawa zabawą, 1gb aplikacji, wycieczka po świcie i kilka gier, ale wpadłem na pomysł, że przecież mógłbym wrzucić na telefon wykonany przez siebie model 3d i oglądać go z perspektywy człowieka.
Domyślnie mam na myśli architekturę szeroko pojętą, budynki, place detale itp. ułatwiłoby mi to projektowanie przyjazne dla skali człowieka jako przyszłemu architektowi, poza tym, mógłbym pokazać jak w pełni wygląda mój projekt na korekcie u prowadzącego, bo jest to przecież całkiem inna sprawa widzieć makietę w skali 1:200, a znaleźć się na niej bezpośrednio.

Dochodząc do tego co jest generalnie moim problemem, czy znacie jakieś aplikacje poza sketchfab (który bardzo się muli ze względu na łączenie przez wifi), które umożliwią mi import modelu na telefon, oraz wyświetlanie go w trybie VR?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB.